14 окрема механізована бригада імені князя Романа Великого вшановує загиблих Героїв

Родини Героїв отримали  відзнаки «Князівський хрест Героя «Назавжди в строю»

За наказом командира військової частини двох наших мужніх земляків Василя ЮРЧУКА та Богдана ДУДАЯ, котрі віддали життя, захищаючи усіх нас та увесь український народ від російських окупантів, відзначено нагородами «Князівський хрест Героя «Назавжди в строю».

ЮРЧУК Василь Вікторович (11.01.1997-08.10.2022) – старший стрілець мотопіхотної роти мотопіхотного батальйону, старший солдат загинув 08.10.2022 року в районі населеного пункту Першотравневе Харківської області в результаті ворожих обстрілів під час виконання бойового завдання щодо захисту територіальної цілісності та незалежності України.

ДУДАЙ Богдан Олександрович (17.10.1997-07.06.2023) – сапер інженерно-саперної роти групи інженерного забезпечення, старший солдат загинув 07.06.2023 року в районі населеного пункту Масютівка Харківської області в результаті ворожого обстрілу під час виконання бойового завдання щодо захисту територіальної цілісності та незалежності України.

Сьогодні родини загиблих Князівських воїнів Демидівської громади взяли участь у спільній поминальній молитві та вшануванні загиблих Героїв 14-ї окремої механізованої бригади імені князя Романа Великого із врученням відзнаки «Князівський хрест Героя «Назавжди в строю».

Під супровід військового оркестру відбулась щемлива до сліз церемонія вручення пам’ятних відзнак родинам тих, хто поліг, віддавши свої життя в боях за свободу та незалежність України.

Ми у великому боргу перед цими згорьованими українцями, чию скорботу не розвіяти навіть крізь роки.

Пам’ятаймо про велику ціну нашої свободи та не забуваймо подвиг наших Героїв!