Річниця пам'яті... Йому назавжди 28…

Сьогодні, 19 січня 2024 року, минає важкий рік, як ангелом в небо полинув люблячий син, брат, та Вірний, Справжній, Мужній син України, надійний друг, наш зeмляк - житель села Пляшева, Гeрой захисник – МАСЮК Андрій Михайлович (26.08.1994 - 19.01.2023)

МАСЮК Андрій Михайлович - водій протитанкового відділення взводу вогневої підтримки десантно-штурмової роти десантно-штурмового батальйону, солдат, призваний на військову службу в серпні 2022 року. Загинув 19 січня 2023 року під час виконання бойового завдання в районі населеного пункту Мар'їнка Донецької області.

Загинув...захищаючи до останнього подиху, до останнього удару свого сeрця наш спокій!

Загинув...за нашe світлe майбутнє, за кожну родину, за Україну!

"Ти далеко. Вже десь в висоті.

Добрим воїном будеш у Бога.

Вічна слава, юначе, тобі!

Жаль, коротка життєва дорога…"

Ніколи не забуваймо імена наших героїв – земляків, які віддали своє життя за Україну.

Згадаймо сьогодні добрим словом та тихою молитвою Андрія!

Пам‘ятаємо!

Герої не вмирають!