Власники об’єктів нерухомості Демидівської та Боримельської громад у січні-грудні 2023 року сплатили  до місцевих бюджетів 2110 тис гривень податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки. Сума залученого громадами податку на нерухомість  перевищує показники 2022 року на 478 тис гривень.   

 

Більшу частину суми забезпечено фізичними особами. Вони спрямували до місцевих бюджетів 1190 тис гривень податку на нерухоме майно, юридичні особи перерахували за нерухомість 920 тис гривень

 

Нагадаємо, що платниками податку на нерухоме майно є юридичні особи та громадяни, які мають у власності житлову та нежитлову нерухомість.

 

Громадяни сплачують податок за квартиру, площа якої перевищує 60 кв.м і будинок площею більше 120 кв.м. Якщо фізична особа володіє об’єктами нерухомого майна різних типів - податок сплачується за площу, що перевищує 180 кв.м.

 

За наявності квартири, загальна площа якої перевищує 300 кв. м або будинку загальна площа якого перевищує 500 кв. м додаткового сплачується 25 тис. грн за кожен об’єкт нерухомості об’єкта.   

 

Ознайомитись з повідомленнями-рішеннями на сплату податку на нерухомість можна в приватній частині Електронного кабінету платника або у мобільному застосунку «Моя податкова».

Спілкуйся з Податковою службою дистанційно за допомогою сервісу «InfoTAX»