На Небеса йдуть найкращі: річниця загибелі Героя СЛІПЧУКА Тараса Руслановича.

Сьогодні, 13 січня, минає рік, як у важкій боротьбі за рідну Батьківщину та її волю загинув наш земляк, СЛІПЧУК Тарас Русланович (14.03.1992-13.01.2023).

Уродженець с. Княгинин, житель с.Лішня Тарас СЛІПЧУК у 2016 році пішов на військову службу за контрактом у ЗСУ. Брав участь в АТО/ООС на Донбасі. У липні 2019-го звільнився, і вже через 3,5 місяці, у жовтні 2019-го, повернувся до лав ЗСУ в свій підрозділ.

Загинув Тарас 13 січня 2023 року в районі населеного пункту Сіверськ Бахмутського району Донецької області, виявивши мужність та стійкість, залишившись вірним військовій присязі. Він гідно боронив Батьківщину й віддав життя за незалежність, територіальну цілісність України, мирне та спокійне життя кожного з нас. Пам'ятаймо про це...

Згадаймо сьогодні добрим словом та тихою молитвою Тараса!

Пам‘ятаємо!

Герої не вмирають!