Підприємства Дубенського району протягом 2023 року спрямували до Зведеного бюджету 302,9 млн гривень податку на прибуток. У порівнянні з аналогічним періодом 2022 року сума сплаченого податку на 168.2 млн гривень більша.

При цьому до державного бюджету спрямовано 272,3 млн гривень (+151,2 млн гривень до січня-грудня 2022 року), а місцевий бюджет отримав 30,6 млн гривень цього податку (приріст надходжень до 2022 року склав 17 млн гривень).

Стабільна позитивна динаміка надходжень податку на прибуток пов’язується із належним податковим супроводом бізнесу та своєчасним реагуванням на можливі випадки мінімізації податкових зобов’язань.

Нагадаємо, що порядок обчислення та сплати податку на прибуток підприємств визначено статтею 137 Податкового кодексу України. Платіж нараховується платником самостійно. Базова ставка податку на прибуток підприємств становить 18 відсотків.

Спілкуйся з Податковою службою дистанційно за допомогою сервісу “InfoTAX