Сьогодні жителі Демидівської громади зі сльозами на очах, встеливши дорогу квітами та гілками ялини, зустріли Захисника України КИРИЛЬЧУКА Володимира Вячеславовича, жителя села Ільпибоки.

Старший механік – водій механізованого відділення, старший солдат Володимир КИРИЛЬЧУК назавжди повернувся до рідної домівки....

…Болюча до нестерпності втрата найкращих синів України залишає глибокі рани й криваві сліди на рідній землі, за яку вони віддають життя. Сумуємо і плачемо усі, бо втратили хороброго та мужнього воїна. Наш Захисник показав нам приклад справжнього патріота, приклад хоробрості і відваги. Він чесно і до кінця виконував свій обов’язок воїна і громадянина, віддавши найцінніше за вільне майбутнє у Незалежній, Богом благословенній Україні.

Серце загиблого воїна зупинилось, але Герої не вмирають! Вони житимуть доти, доки ми про них пам’ятаємо.

Вічна пам’ять і слава українському Воїну, який захищав рідну Україну і кожного з нас!

Сумуємо разом з Вами, низько схиляємо голови у скорботі ..