Важке, невимовне горе і пекучий біль знову увірвались в нашу громаду....

29 грудня 2023 року загинув житель села Ільпибоки, старший солдат Володимир КИРИЛЬЧУК… Життя Воїна обірвалося в бою за Україну, її свободу і незалежність на Донеччині.  Він як справжній патріот, вірний син України без вагань став на захист рідної землі від російських окупантів 25 лютого 2022 року. Наш земляк був мужнім та відповідальним бійцем, відважно і вірно служив народові України. Та, на жаль,  не судилось побачити нашому Герою довгоочікувану Перемогу над ворогами….

У ці гіркі хвилини щиро поділяємо невимовний біль непоправної втрати. Світла пам’ять про мужнього Захисника назавжди залишиться в серцях рідних, близьких та всіх тих, хто знав, поважав та любив Володимира. Нехай опіка Всевишнього полегшить гіркоту втрати, а слова підтримки допоможуть перенести велике горе.

Вічна слава і пам’ять нашому Захиснику незалежності та цілісності України!

Про зустріч та прощання з Захисником буде повідомлено додатково.