Упродовж січня-листопада 2023 року  платники податків Дубенщини перерахували до бюджетів всіх рівнів 15 млн гривень рентних платежів.

Зокрема, з них найбільшу суму сплачених ресурсних платежів до зведеного бюджету складає рентна плата за спеціальне використання лісових ресурсів – 10,8 млн гривень.

Також, вагомі надходження склала рентна плата за користування надрами – 2,5 млн гривень.

Крім того, рентної плати за спеціальне використання води платники регіону сплатили понад 1,7 млн гривень.

В цілому, з початку року до державного бюджету спрямовано майже 7,3 млн гривень рентних платежів. Згідно з розподілом коштів у розпорядженні місцевих громад Дубенського району залишилось 7,7 млн гривень надходжень від користувачів природних ресурсів.

Спілкуйся з Податковою службою дистанційно за допомогою сервісу «InfoTAX»