Шановні жителі Демидівської громади!

Щиро вітаю Вас зі світлим святом Різдва Христового!

Різдво – це завжди народження надії на краще, на здійснення найбільш заповітних мрій і помислів. Ці дні завжди були часом сімейного єднання.

Та, на жаль, цьогоріч ми зустрічаємо Різдвяні свята у час повномасштабної війни.  За родинним столом багато кому не вистачатиме найдорожчих серцю людей. Хтось міцно тримає оборону на бойових позиціях, а Ангельське військо - охороняє нас з небес. Багатьох розділяють війна і кордони…

Нехай це свято стане початком дороги у новий щасливий рік, який пройде під знаком миру, добра та поваги до ближнього, буде роком багатим на чисті помисли, нові здобутки та приємні події.

Нехай сяйво Різдвяної зорі сповнить нашу країну дивом зупинить постріли, подарує надію на краще та утамує біль тих, хто в цьому році пережив тяжкі втрати і страждання. Нехай кожен з нас  в цей непростий час згадає про Різдвяне тепло та радість, подасть один одному руку миру з побажаннями щастя, здоров′я і добра!

Христос Народився! Славімо Його!

селищний голова                            Сергій РАДЧЕНКО