Упродовж одинадцяти місяців цього року до місцевих бюджетів Дубенського району надійшло 459,5 тис гривень транспортного податку. Це перевищило надходження цього майнового платежу за січень-листопад 2022 року на 148,7 тис гривень.

З усієї суми надходжень 308,6 тис гривень податку сплатили юридичні особи. Громадяни – власники елітних автомобілів перерахували 150,9 тис гривень транспортного платежу. 

Нагадаємо, платниками транспортного податку є фізичні та юридичні особи, в тому числі нерезиденти, які мають зареєстровані в Україні згідно з чинним законодавством власні легкові автомобілі, з року випуску яких минуло не більше п'яти років (включно) та середньоринкова вартість яких становить понад 375 розмірів мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня податкового (звітного) року (у 2023 році – 2512500 грн).

Ставка податку встановлюється з розрахунку на календарний рік у розмірі 25 тис. грн за кожен легковий автомобіль, що є об'єктом оподаткування. 

Цього року до переліку легкових автомобілів, які підлягають оподаткуванню транспортним податком, було включено 225 моделей. Серед них Porsсhe, Tesla, Lexus, Land Rover, Bentley, Jaguar, BMW, Mercedes та інші

Спілкуйся з Податковою службою дистанційно за допомогою сервісу «InfoTAX