Сьогодні, 17 грудня, жителі Демидівської громади, навколішки зі слізьми та болем, зустріли кортеж із тілом загиблого Героя, захисника України, жителя села Лопавше - Валерія КОВАЛЬЧУКА, який відважно боронив рідну землю від російського ворога.

Біль та розпач від втрати переповнює кожного з нас, адже Україна у несправедливій війні втрачає найкращих своїх синів і дочок.

Таким був і Валерій - мужнім воїном та доброю людиною. Світла пам'ять про нього назавжди залишиться в наших серцях!

Низький уклін Воїну. Щирі співчуття родині.

Вічна слава і пам’ять полеглому захиснику України!

Нагадуємо, прощання та заупокійна служба відбудеться у понеділок, 18 грудня,  в селі Лопавше об 11.00 годині.

Відправка автобуса, для всіх небайдужих провести в останню путь та віддати шану Герою України, о 10.00 годині від відділу освіти та гуманітарної роботи Демидівської селищної ради смт Демидівка вул. Миру 21.

Просимо жителів громади провести в останню земну дорогу Захисника, який віддав життя за нас з вами, за  вільну Україну.