Власники нерухомості Демидівської та Боремельської громад сплатили понад 2 млн грн податку

Власники об’єктів нерухомості Демидівської та Боремельської громад у січні-листопаді 2023 року сплатили  до місцевих бюджетів 2038 тис гривень податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки. Це на 426 тис більше, ніж у 2022 році.

Основна сума сплаченого платежу припадає на власників нерухомості – фізичних осіб. Вони спрямували до місцевих бюджетів 1137 тис гривень податку на нерухоме майно, юридичні особи перерахували за нерухомість 901 тис гривень

Нагадаємо, що платниками податку на нерухоме майно є юридичні особи та громадяни, які мають у власності житлову та нежитлову нерухомість.

Громадяни сплачують податок за квартиру, площа якої перевищує 60 кв.м і будинок площею більше 120 кв.м. Якщо фізична особа володіє об’єктами нерухомого майна різних типів - податок сплачується за площу, що перевищує 180 кв.м.

За наявності квартири, загальна площа якої перевищує 300 кв. м або будинку загальна площа якого перевищує 500 кв. м додаткового сплачується 25 тис. грн за кожен об’єкт нерухомості об’єкта.   

Ознайомитись з повідомленнями-рішеннями на сплату податку на нерухомість можна в приватній частині Електронного кабінету платника або у мобільному застосунку «Моя податкова».

Сплатити  майнові податки необхідно впродовж 60 днів після отримання податкового повідомлення про нарахування податку.

 

Спілкуйся з Податковою службою дистанційно за допомогою сервісу «InfoTAX»