Землевласники Демидівської та Боремельської громад сплатили понад 9 млн грн земельного податку

За підсумками одинадцяти місяців 2023 року платники податків Демидівської та Боремельської громад перерахували до місцевих бюджетів громад 9,2 млн гривень плати за землю. Цьогорічні показники земельного податку перевищили надходження  минулого року на 1,1 млн гривень

Зокрема, внесок юридичних осіб становить 6,4 млн гривень, а фізичних осіб  - 2,8 млн гривень земельної плати. . 

Звертаємо увагу, що плата за землю посідає третє місце за обсягами надходжень до місцевого бюджету, поступаючись податку на доходи фізичних осіб та єдиному податку. Наразі земельний податок складає понад 12,4 відсотки у загальній сумі надходжень до місцевої казни.

Земельний податок, який сплачують громадяни за місцем розташування земельної ділянки, зараховується до бюджету громади. Тому кожен громадянин, незалежно від суми сплаченого податку, робить посильний внесок у територіальний розвиток.

Звертаємо увагу, що ознайомитись з повідомленнями-рішеннями на сплату земельного податку можна в приватній частині Електронного кабінету платника або у мобільному застосунку «Моя податкова».

Нагадаємо, що фізичні особи-землевласники та землекористувачі, які отримали податкові повідомлення-рішення про сплату мінімального податкового зобов’язання (далі – МПЗ), можуть провести звірку з питань достовірності нарахувань у  Центрі обслуговування платників Демидівської ДПІ. 

 

Спілкуйся з Податковою службою дистанційно за допомогою сервісу «InfoTAX»