Фото без опису

Сьогодні, 14 грудня, у залі засідань селищної ради під головуванням селищного голови Сергія  Радченка відбулося засідання чергової тридцятої сесії селищної ради. 

Перед початком сесії присутні хвилиною мовчання вшанували світлу пам’ять українських захисників, полеглих під час виконання бойових завдань, захищаючи нашу державу, мирних громадян, які загинули внаслідок збройної агресії  російської федерації проти України.

У пленарному засіданні сесії взяли участь 21 депутат селищної ради. До порядку денного було включено 67 питань, які були попередньо вивчені членами постійних комісій, детально опрацьовані та рекомендовані на затвердження сесії селищної ради.

Під час сесії депутати розглянули низку важливих питань, які стосуються життєдіяльності громади. Найбільш обговорюваним стало питання бюджету. У результаті детального аналізу бюджету, шляхом обговорень та внесення пропозицій, враховуючи рекомендації постійних комісій селищної ради, було затверджено бюджет громади на 2024 рік.  Також депутати опрацювали низку земельних питань.

В результаті обговорення з усіх питань ухвалені відповідні рішення. Детальніше ознайомитися з рішеннями можна на сайті селищної ради в розділі "Документи".

На завершення селищний голова подякував депутатам за спільну роботу в 2023 році на користь  громади, привітав з прийдешнім Різдвом Христовим та побажав найшвидшої Перемоги.

Дякуємо нашим захисникам за можливість жити і працювати!

Слава Україні!

 

Фото без опису

 

Фото без опису

Фото без опису