Оподаткування легальних доходів жителів Дубенського району посприяло надходженню до бюджетів упродовж січня – листопада 2023 року 1433,5 млн гривень податку на доходи фізичних осіб. Як повідомила начальник Дубенського відділу податків і зборів з фізичних осіб та проведення камеральних перевірок управління податкового адміністрування фізичних осіб Головного управління ДПС у Рівненській області Алла Панчук «Порівняно з відповідним періодом минулого року, надходження даного платежу зросли на 247,9 млн гривень» .

 

Із загальної суми даного податку для фінансування потреб місцевих бюджетів громад спрямовано 1052,6 млн гривень, що перевищує показники відповідного періоду 2022 року на 116 млн гривень.

 

Водночас, до  державного бюджету платники перерахували 301 млн гривень податку на доходи фізичних осіб. (+52,1 млн гривень до минулого року).

 

Податок на доходи фізичних осіб з грошового забезпечення спецфонду становить 79,9 млн гривень.

.

Позитивна динаміка сплати податку на доходи фізичних осіб має визначальний вплив на бюджетну стабільність громад. Завдяки постійному росту надходжень ПДФО громади можуть планувати та фінансувати свої видатки на вирішення соціально-економічних питань. 

«Щоб органи місцевого самоврядування були фінансово спроможними виконувати передбачені функції та повноваження у сфері захисту населення та розвитку територій варто опікуватися питанням детінізації ринку праці та державної реєстрації підприємницької діяльності, – акцентує Алла Панчук, - використовувати всі надані повноваження для повної легалізації трудових відносин і офіційної реєстрації підприємництва»

Спілкуйся з Податковою службою дистанційно за допомогою сервісу «InfoTAX»