Власники нерухомості Дубенського району  сплатили понад 24 мільйони гривень податку

За січень-листопад 2023 року до місцевих бюджетів Дубенського району надійшло 24,3 млн гривень податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, що на 8,6 млн гривень більше, ніж за аналогічний період минулого року.

 

Майже 52 відсотки загальної суми, а це 12,5 млн гривень, сплачено громадянами, які є власниками об’єктів нерухомості. Решта 11,8 млн гривень – сплатили юридичні особи.

 

Нагадаємо, що платниками податку на нерухоме майно є юридичні особи та громадяни, які мають у власності житлову та нежитлову нерухомість.

 

Громадяни сплачують податок за квартиру, площа якої перевищує 60 кв.м і будинок площею більше 120 кв.м. Якщо фізична особа володіє об’єктами нерухомого майна різних типів - податок сплачується за площу, що перевищує 180 кв.м.

 

За наявності квартири, загальна площа якої перевищує 300 кв. м або будинку загальна площа якого перевищує 500 кв. м додаткового сплачується 25 тис. грн за кожен об’єкт нерухомості об’єкта.   

 

Ознайомитись з повідомленнями-рішеннями на сплату податку на нерухомість можна в приватній частині Електронного кабінету платника або у мобільному застосунку «Моя податкова».

 

Сплатити  майнові податки необхідно впродовж 60 днів після отримання податкового повідомлення про нарахування податку.

 

 

Спілкуйся з Податковою службою дистанційно за допомогою сервісу «InfoTAX.