Власники об’єктів нерухомості Дубенського району за підсумками десяти місяців 2023 року сплатили до місцевих бюджетів 23 млн гривень податку на  нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки. Порівняно з відповідним періодом минулого року, надходження даного платежу зросли на  8,7 млн гривень.

Зокрема, юридичні особиі перерахували 11,5 млн гривень, а фізичні особи–власники нерухомості також спрямували до бюджетів територіальних громад 11,5 млн гривень.

Нагадаємо, надходження від податку на нерухоме майно у повній сумі спрямовуються до місцевих бюджетів, тож є одним з важливих бюджетоформуючих платежів громад. Ставка податку на нерухомість встановлюється органами місцевого самоврядування залежно від типу об’єктів та їх місцезнаходження у відсотках до мінімальної заробітної плати, встановленої на 1 січня звітного року, та не може перевищувати 1,5 відсотка за квадратний метр.

Спілкуйся з Податковою службою дистанційно за допомогою сервісу «InfoTAX»