Шановні жителі громади, раді повідомити Вам про важливі зміни у роботі  ЦНАПу (відділу організації надання адміністративних послуг Демидівської селищної ради).

Дорогі наші захисники та захисниці та члени їх родин, шановні родини загиблих Героїв, Цнапом впроваджується соціально важливий проект адмінсервіс-Ветеран, що передбачає отримання  усіх важливих послуг за мінімальну кількість відвідувань. В Цнапі Ви зможете подати необхідні документи на оформлення  соціальних виплат  та пільг, отримати вичерпну консультацію щодо наявних державних програм та грантів.

З листопада розпочато прийом документів на виготовлення ID паспортів та паспортів громадянина України для виїзду закордон. Вартість даної послуги становить : ID паспорт- 450 грн ( оформлення 20 роб.днів) 820 грн ( оформлення 10 роб.днів), закордоний паспорт - 856 грн ( оформлення 20 роб.днів) 1496 грн ( оформлення 7 роб.днів) .

ID паспорт для жителів, яким виповнилося 14 років оформлюється безоплатно, за участю одного з батьків або законного представника.

Селищний голова  Сергій Радченко вручив  ID паспорта першому клієнту нашого Цнапу 14 річному  Івану Ожеховському.

Прийом здійється за адресою смт.Демидівка, вул.Луцька,3, за попереднім записом за номером телефону +380981177282. Задля зручності та уникнення черг, адміністратор за вказаним номером надасть вичерпну консультацію та запише на прийом у зручний для Вас час.

Фото без опису

З червня адміністраторами проводиться реєстрації народження фізичної особи та її походження, шлюбу, смерті.

Майбутні наречені, ми хочемо щоб день створення Вашої сім’ї був особливим та залишив приємний спогад, задля цього організовано фотозону та музичний супровід працівниками КЗ Будинок культури.

Фото без опису

Останніми днями значно почастішали сигнали повітряної тривоги, реалії війни вносять корективи у наше звичне життя, а тому першочерговим  пріоритетом на сьогоднішній день є – Ваша безпека.

Під час оголошення повітряної тривоги на території громади – обслуговування клієнтів у ЦНАПі призупиняється відповідно до правил, встановлених Державною службою України з надзвичайних ситуацій та інших компетентних інстанцій.

Наполегливо просимо не ігнорувати правила безпеки та пройти в укриття!