За підсумками десяти місяців 2023 року до місцевих бюджетів Демидівської та Боримельської громад від підприємців та підприємств, які працюють за спрощеною системою оподаткування, надійшло 12,4 млн гривень єдиного податку. У порівнянні з аналогічним періодом минулого року надходження єдиного податку зросли на  845 тис гривень

Найбільший внесок у бюджети громад зробили фізичні особи – підприємці, які сплатили  7,6 млн гривень. Юридичні особи спрямували до місцевого бюджету 213 тис гривень єдиного податку. Від суб’єктів господарювання, які перебувають на четвертій групі  спрощеної системи оподаткування, до бюджетів громад надійшло 4,6 млн гривень.

Податківці зазначають, що малий бізнес Демидівщини системно забезпечує життєдіяльність територіальних громад, оскільки активно та сумлінно сплачує єдиний податок до місцевого бюджету.

Спілкуйся з Податковою службою дистанційно за допомогою сервісу «InfoTAX»