Фото без описуФото без опису

З 29 жовтня по 5 листопада 2023 року тривала волонтерська місія жителів Демидівської громади в рамках відновлення житла на  деокупованих територіях  Херсонської області. Протягом цих днів бригада волонтерів у складі :Гусаревича Олега, Колесника Юрія, Романцева Андрія та Стасюка Миколи працювала в селі Наталине Херсонської області. За цей період вдалося відновити повністю дахи для трьох будинків місцевих жителів, щоб вони змогли в комфортних умовах зустріти зиму.  Ми дякуємо волонтерам за їхню якісну роботу, що вони ризикуючи своїм життям, не зважаючи на постійні тривоги зробили цю роботу та були за це нагороджені подякою начальника Кочубеївської сільської військової адміністрації Херсонської областів . Адже  тільки разом, об’єднавши наші зусилля, пліч-о-пліч –ми переможемо та відбудуємо нашу Україну. Слава Україні! Героям Слава!

Фото без описуФото без опису