ГЕРОЯ ОЛЕКСАНДРА АНТОНЮКА ВІДЗНАЧЕНО НАГОРОДОЮ «ЗА МУЖНІСТЬ» (ПОСМЕРТНО)

Указом Президента України, Героя Олександра Антонюка, жителя села Лопавше, відзначено орденом “За мужність” ІІІ ступеня (посмертно) за особисту мужність, виявлену у захисті державного суверенітету й територіальної цілісності України та самовіддане виконання військового обов’язку.

Олександр став на захист України у грудні 2022 року. Служив на посаді стрільця. Загинув мужній воїн 02 квітня 2023 року під час виконання бойового завдання в районі населеного пункту Макіївка на Донеччині.

Сьогодні відзнаку отримали мама Ольга Володимирівна та дружина Тетяна Валеріївна.

До вручення високої державної нагороди долучився селищний голова Сергій Радченко спільно з керівництвом районної військової адміністрації та Дубенського районного центру комплектування та соціальної підтримки.

Жодні ордени чи нагороди не зможуть вгамувати біль втрати, проте ці найвищі державні нагороди повинні нагадувати нам про подвиги сучасних українських Героїв. А ми маємо робити все, щоб наблизити Перемогу та перемогти у цій війні.

Вічна пам’ять та слава Герою!