Нещодавно, напередодні Дня Захисників та Захисниць України, жителі Демидівської громади мали за честь отримати відзнаки від Головнокомандувача Збройних Сил України Валерія Залужного. Ці нагороди є спільною відзнакою усієї Демидівської громади, за всі добрі справи у період збройної агресії росії та безмежну любов до України. Всім, хто не стомився і надалі продовжує купувати, пакувати, донатити, проводити аукціони, зустрічати вантажі, комунікувати та постійно допомагати Збройним Силам України.

Від імені жителів громади, щиро дякую Головнокомандувачу Валерію Залужному за таку високу оцінку щоденної роботи жителів нашої маленької Демидівської громади. Переконаний, що ці відзнаки є своєрідним стимулом не зупинятися і працювати кожному на своєму фронті до Перемоги над ворогом.

Слава та велика вдячність нашим Збройним Силам України!

Працюємо спільно та щоденно заради Перемоги!