Власники об’єктів нерухомості Демидівської та Боримельської громад у протягом девяти місяців 2023 року сплатили  до місцевих бюджетів громад 1699,5 тис гривень податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки. Цьогорічні показники данного платежу перевищили надходження  минулого року на 554 тис гривень.

Зокрема, власники нерухомості – юридичні особи спрямували до місцевих бюджетів 684,2 тис гривень, а фізичні особи перерахували за нерухомість 1015,3 тис гривень податку.

Звертаємо увагу, що платники податків мають можливість самостійно провести звірку щодо розрахунків із бюджетом через Електронний кабінет. Щоб стати користувачем електронних сервісів ДПС треба отримати електронний цифровий підпис, зареєструватися на вебпорталі ДПС і в будь-який зручний час переглядати інформацію щодо нарахування та сплати податків з персонального комп’ютера чи гаджета.

Інформацію щодо нарахованих податкових зобов’язань також можна отримати у Центрі обслуговування платників Демидівської ДПІ

Спілкуйся з Податковою службою дистанційно за допомогою сервісу «InfoTAX»