За підсумками девяти місяців 2023 року з легальних доходів мешканців Демидівської та Боримельської громад до бюджетів усіх рівнів сплачено 43,7 млн гривень ПДФО. Сума перерахованого місцевими працедавцями ПДФО на 700 тис гривень перевищує аналогічні показники минулого року.  

Із загальної суми даного податку місцеві скарбниці отримали 34,5 млн гривень. До державного бюджету платники перерахували 9,2 млн гривень податку на доходи фізичних осіб.

Стабільність надходжень ПДФО, як і всіх податкових платежів – особливо важлива для державного бюджету та територіальних громад у період протидії загарбникам.

Зважаючи на воєнну ситуацію, податківці нагадують про необхідність дотримання вимог трудового законодавства щодо офіційного оформлення працівників, своєчасної та повної виплати заробітної плати на рівні встановленого законодавством, неприпустимості її виплати у  “конвертах”, адже від цього залежить фінансування обороноздатності держави, підтримка ЗСУ в цілому, суттєва матеріальна допомога соціальній сфері та громадянам, постраждалим від війни.

 

Спілкуйся з Податковою службою дистанційно за допомогою сервісу «InfoTAX»