Шановні юристи!
Вітаю вас, спеціалістів у галузі права, із професійним святом - Днем юриста України!
День юриста в Україні  набуло нового значення. Це дійсно свято людей, які стоять на сторожі свобод української нації. Які захищають від ворога гарантовані Конституції права та свободи. Які обороняють наше право бути українцями.
Саме від вас, шановні правники юридичної сфери, залежить чітке і бездоганне виконання законів, захист інтересів держави та громади,  прав і свобод людини,  закріплення в суспільній свідомості почуття поваги до Закону.

Без вашої підтримки та правового супроводу не обходиться жодна сфера життєдіяльності країни та нашої громади.
Нехай на вашому боці завжди будуть Закон, Правда та Справедливість, а творча наснага, професійний успіх і любов до своєї роботи ніколи не покидають вас. Бажаю Вам міцного здоров’я і щастя, злагоди та добра. Будьте завжди гідними свого високого покликання.
Миру всім нам після перемоги над московським злом!
Зі святом!

Селищний голова Сергій РАДЧЕНКО