Фото без описуФото без опису

Знову втрата… Знову щемить нестримно серце… До Небесного війська приєднався ще один Герой…

У боротьбі проти російського агресора, захищаючи Україну, загинув мешканець смт.Демидівка  Яремчук Дмитро Миколайович, 1980 року народження.

Життя Героя обірвалося 29 вересня 2023 року в районі населеного пункту Роботине Запорізької області. Заступник командира бойової машини - навідник – оператор 3 механізованого відділення 1 механізованого взводу 8 механізованої  роти 3 механізованого батальйон, сержант ЯРЕМЧУК ДМИТРО МИКОЛАЙОВИЧ віддав своє життя за  кожного  з нас, щоб ми мали  можливість жити у вільній і незалежній Україні.

Просимо всіх мешканців громади взавтра, 3 жовтня,  орієнтовно об 11:00 годині створити коридор слави, гідно зустріти Захисника та провести до рідної домівки  в смт.Демидівка, вул Б.Хмельницького, де пройде прощання та  розпочнеться чин похорону.

Прийдіть, вшануйте пам'ять Воїна, який до останнього подиху віддано служив Батьківщині.

Важко сприймати смерть наших захисників… ще важче знайти слова втіхи і підтримки для рідних Дмитра. Це невимовний біль та непоправна втрата.

Доземний уклін за життєвий подвиг воїна, вічна слава і світла пам’ять Герою!

Герої не вмирають!