Упродовж січня-серпня 2023 року платники податків Демидівської та Боримельської громад перерахували до місцевих бюджетів громад 6,9 млн гривень плати за землю. Цьогорічні показники земельного податку перевищили надходження  минулого року на 675 тис гривень

Зокрема, внесок юридичних осіб за підсумками восьми місяців 2023 року становить – 4,7 млн гривень плати за землю, фізичні особи поповнили скарбниці місцевих громад, сплативши 2,2 млн гривень земельної плати.

Нагадаємо, надходження від земельної плати у повній сумі спрямовуються до місцевих бюджетів, тож є одним з важливих бюджетоформуючих платежів громад.

Наразі земельний податок сплачується фізичними особами протягом 60 днів з дня вручення податкового повідомлення-рішення (п.287.5 ст.287 Податкового кодексу України - далі ПКУ).

Звертаємо увагу,  якщо повідомлення-рішення з якихось причин не надійшло до платника, необхідно звертатись до Центру обслуговування платників Демидівської ДПІ для звірки.

Спілкуйся з Податковою службою дистанційно за допомогою сервісу «InfoTAX»