Хомяк Денис Анатолійович випускник Вовковиївського ліцею Демидівської селищної ради Дубенського району та Рівненської Малої академії наук учнівської молоді, випускник Вовковиїського учнівського лісництва «Діброва», нині студент І курсу Національного університету “Львівська політехніка” став стипендіатом Президента України 2023 року!

Президентська стипендія — це стипендія, яку виплачують найкращим студентам та переможцям всеукраїнських і міжнародних олімпіад.

У 2023 році Денис    став переможцем ІІ та призером ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів – членів Малої академії наук України у секції «Лісознавство» з темою «Розмноження павловнії повстистої  (Paulownia tomentosa (Thunb) Steud) зеленими стебловими живцями у Вовковиївському лісництві ДП «Дубенське лісове господарство».

Наукові керівники дослідної роботи : Лазар О.Д. керівник гуртка Рівненської Малої академії наук учнівської молоді, Чандик Л.І вчитель технологій Вовковиївського ліцею Демидівської селищної ради.

Нових здобутків та перемог на ниві освітянського дослідництва!!!