Інформаційне повідомлення

про передачу в оренду на аукціоні  нерухомого майна комунальної власності територіальної громади в особі Демидівської селищної ради включеного до переліку першого типу

Керуючись ст.6, ст.11, ст.13  Закону України «Про оренду державного та комунального майна», відповідно до п.63 Порядку передачі в оренду державного та комунального майна, прийнято рішення виконавчого комітету Демидівської селищної ради №1111 від  14.08.2023 року  «Про затвердження оголошення про проведення повторного аукціону зі зниження стартової орендної плати», а саме про передачу в оренду на  повторному  аукціоні зі зниження стартової ціни орендної плати  частини приміщення адміністративного будинку банно-прального комбінату (кабінети №№15, 16, 17, 18, 19, 20 , 21 ,22 , 23,), загальною площею 69.4 кв.м., що облікується  на балансі Комунального закладу «Центр фізичного здоров’я для всіх» Демидівської селищної ради за адресою вулиця Миру, 35, селище Демидівка, Дубенський район, Рівненська область, 35200, , термін оренди 5 років, цільове використання об’єкта оренди – за рішенням орендаря.

Інформація пов’язана з даним повідомленням знаходиться за

посиланням