Підприємства та компанії Дубенського району сплатили понад 245 млн грн податку на прибуток

Господарюючі суб’єкти Дубенського району упродовж восьми місяців 2023 року сплатили до бюджетів усіх рівнів 245,5 млн гривень податку на прибуток. Це на 153,3 млн гривень більше, ніж у минулому році. 

 

Зокрема, до державного бюджету суб’єкти господарювання спрямували 220,7 млн гривень цього платежу. Надходження податку на прибуток до держбюджету перевищують минулорічні показники за аналогічний період на 137,8 млн гривень,

 

До місцевого бюджету мобілізовано 24,8 млн гривень податку на прибуток. Порівняно  з  минулим роком приріст надходжень склав 15,5 млн гривень.

 

Тільки у серпні цього року надійшло до бюджетів усіх рівнів 50,6 млн гривень податку на прибуток, що на 23,5 млн гривень більше, ніж у серпні минулого року.

 

Нагадаємо, якщо річний дохід платників податку на прибуток від будь-якої діяльності (за вирахування непрямих податків) перевищує 40 млн грн, то податковими (звітними) періодами для податку на прибуток підприємств є календарні: квартал, півріччя, три квартали, рік. Якщо такий дохід не перевищує 40 млн грн, то такі платники застосовують річний податковий (звітний) період, який починається з 1 січня по 31 грудня поточного звітного року.

 

Спілкуйся з Податковою службою дистанційно за допомогою сервісу “InfoTAX