Розрахункові операції на ПРРО можуть проводити лише особи, сертифікати електронних підписів чи печаток яких внесені до відповідного Реєстру

Головне управління ДПС у Рівненській області  повідомляє, що суб’єкт господарювання може проводити розрахункові операції на програмному реєстраторі розрахункових операцій самостійно або визначати уповноважених осіб – касирів. 

 

Фізична особа – підприємець може здійснювати розрахункові операції на ПРРО з використанням електронного підпису особи чи електронної печатки суб’єкта господарювання, на якого зареєстровано ПРРО, після внесення даних про сертифікати до Реєстру програмних РРО за умови дійсності відповідного сертифіката відкритого ключа. Розрахункові операції на ПРРО можуть проводити лише ті особи, сертифікати електронних підписів чи печаток яких внесені до Реєстру щодо такого ПРРО. 

 

Дані сертифікатів електронних підписів чи печаток, що використовуються ПРРО, вносяться до Реєстру програмних РРО на підставі поданих суб’єктами господарювання в електронній формі повідомлень про надання інформації щодо кваліфікованих сертифікатів відкритих ключів, які застосовуються в ПРРО за формою № 5-ПРРО. 

 

 

Спілкуйся з Податковою службою дистанційно за допомогою сервісу «InfoTAX»