Мешканці Демидівської та Боремельської громад сплатили понад 29 млн гривень податку на доходи фізичних осіб

За підсумками семи місяців 2023 року з легальних доходів мешканців Демидівської та Боремельської громад до бюджетів усіх рівнів сплачено 29,3 млн гривень ПДФО.

Із загальної суми даного податку місцеві скарбниці отримали 23,2 млн гривень. До державного бюджету платники перерахували 6,1 млн гривень податку на доходи фізичних осіб.

Нагадаємо, що ПДФО є бюджетоутворюючим податком для територіальних громад. Саме тому оподатковані офіційні доходи найманих осіб значною мірою визначають спроможність громад фінансувати видатки на соціальну сферу та оборонні заходи. А це означає, що органи місцевої влади та податкової служби мають докласти максимум зусиль для легалізації трудових відносин..

Спілкуйся з Податковою службою дистанційно за допомогою сервісу «InfoTAX»