Малий бізнес Демидівської та Боремельської громад поповнив місцеві скарбниці майже на 8 млн гривень єдиного податку

За підсумками семи місяців 2023 року до місцевих бюджетів Демидівської та Боремельської громад від підприємців та підприємств, які працюють за спрощеною системою оподаткування, надійшло 7895 тис гривень єдиного податку. Порівняно з відповідним періодом минулого року, надходження даного платежу зросли на 319 тис гривень.

 

Найбільший внесок у бюджети громад зробили фізичні особи – підприємці, які сплатили  5186 тис гривень. Юридичні особи спрямували до місцевого бюджету 120 тис гривень єдиного податку. Від суб’єктів господарювання, які перебувають на четвертій групі  спрощеної системи оподаткування, до бюджетів громад надійшло 2589 тис гривень.

 

Суб’єкти господарювання продовжують сумлінно перераховувати податки, підтримуючи нашу державу у складний воєнний час. Сумліно сплачуючи єдиний податок до місцевих бюджетів, тим самим платники забезпечують життєдіяльність  територіальних громад. На діючий бізнес сьогодні лягає велика відповідальність – бути захисником економічної стабільності рідного краю та держави, забезпечувати їх фінансову спроможність. Адже кожен своєчасно та в повному обсязі сплачений податковий платіж – це посильний внесок суб’єктів підприємництва у перемогу нашої країни над агресором.

 

Нагадуємо, що з 1 серпня 2023 року запрацював Закон України від 30 червня 2023 року № 3219-IX «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо особливостей оподаткування у період дії воєнного стану», яким передбачено перехід країни на довоєнне оподаткування. Його положення відновлюють обов’язкову сплату єдиного податку платниками єдиного податку першої та другої групи.

 

Спілкуйся з Податковою службою дистанційно за допомогою сервісу «InfoTAX»