На порозі урочистого Дня прапора та народження нашої держави, представники влади різних політичних поглядів та релігійних віровчень зібралися на традиційному молитовному сніданку в місті Дубно, щоб об'єднати свої серця та душі навколо спільних духовних цінностей.

Організатором та співведучим цього духовного зібрання був Олександр Дехтярчук, начальник відділу з питань розвитку громад та територій виконавчого апарату Рівненської обласної ради. Він відзначив, що молитва – це потужний інструмент об'єднання та підтримки, особливо в нелегкі часи для нашої країни.

Під акомпанемент молитовних пісень учасники заходу звернулись до Божого трону з молитвою за Україну. Перед Богом зазвучали слова про мир на наших землях, захист наших військових, їхні сім'ї, а також всіх тих, хто стоїть на захисті нашої незалежності – медики, волонтери, капелани, рятувальники. Важливим аспектом стала молитва за наш народ та його прагнення до перемоги, до світлого майбутнього для всіх громадян України.

Справжній глибокий зміст молитви полягає в її духовній суті – віра в те, що об'єднаність наших душ та звернення до Бога приведе до перемоги. Молитва це - наша духовна зброя, наш захист, порятунок і оберіг, наша віра і надія!

Ця зустріч відображає ту особливу рису української нації – здатність об'єднуватися навколо важливих цінностей та ідеалів. Саме завдяки таким подіям український народ підтверджує свою віру в майбутнє та свою відданість боротьбі за незалежність та справедливість.

Напередодні Дня Незалежності, коли Україна святкує ще один рік своєї історії та незалежності у стані війни, цей молитовний сніданок нагадує нам, що попри всі випробування і виклики, ми є єдиною сім'єю, об'єднаною духом віри, надії та молитви.

Адже, як зазначено в рядках спільної молитви, "Перемога буде за нами, бо з нами правда і з нами Бог." Саме ця віра і спільне прагнення створюють міцний фундамент для майбутнього України, яке будується на принципах гідності, вільності та духовності.