Фото без опису

Сьогодні, 4 серпня, під головуванням селищного голови Демидівської селищної ради Сергія Радченка відбулася чергова 27 сесія селищної ради восьмого скликання. У роботі пленарного засідання взяли участь 14 депутатів селищної ради.

Перед початком роботи присутні вшанували хвилиною мовчання пам’ять українців, які загинули у війні росії проти України.

На порядок денний сесійного засідання винесли 70 питань, котрі були попередньо вивченні членами постійних комісій, детально опрацьовані та рекомендовані на затвердження сесії селищної ради.

Під час засідання депутатами внесено зміни до фінансового плану та Програми фінансової підтримки діяльності та розвитку Комунального некомерційного підприємства «Демидівська центральна районна лікарня» Демидівської селищної ради на 2023 рік, а також затвердили фінансовий план на 2024 рік. Депутати прийняли рішення про забезпечення функціонування груп подовженого дня у закладах загальної середньої освіти Демидівської селищної ради у 2023-2024 навчальному році. Також внесли зміни до бюджету Демидівської селищної територіальної громади на 2023 рік та до Селищної програми Милосердя на 2022 – 2024 роки. Прийняли у комунальну власність споруду громадська вбиральня. Підтримали проєкт рішень про включення в Перелік Першого типу об’єктів  комунальної власності які підлягають передачі в оренду на  аукціоні.  Прийняли ряд земельних питань.

Детальніше з результатами поіменного голосування та рішеннями 27 сесії Демидівської селищної ради 8 скликання можна ознайомитись на офіційному вебсайті громади у розділі «Документи». Рішення сесії будуть оприлюднені у визначені чинним законодавством терміни.

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без опису