За шість місяців 2023 року до місцевих бюджетів Демидівської та Боримельської громад від підприємців та підприємств, які працюють за спрощеною системою оподаткування, надійшло 6201 тис гривень єдиного податку.

Найбільший внесок у бюджети громад зробили фізичні особи – підприємці, які сплатили  4199 тис гривень. Юридичні особи спрямували до місцевого бюджету 105 тис гривень єдиного податку. Від суб’єктів господарювання, які перебувають на четвертій групі  спрощеної системи оподаткування, до бюджетів громад надійшло 1897 тис гривень.

Нагадуємо, що єдиний податок зараховується до місцевого бюджету, а це означає, що кожен платник долучається до спроможності громад самостійно фінансувати видатки для вирішення соціально-економічних питань розвитку.

Спілкуйся з Податковою службою дистанційно за допомогою сервісу «InfoTAX»