Фото без опису

Зі скорботою та невимовним болем повідомляємо про втрату в громаді: у війні з російським окупантом загинув ще один Герой.
23 червня під час виконання бойового завдання поблизу с. Іванківське Бахмутського району Донецької області загинув наш земляк, уродженець с. Вербень, житель с. Перемиль КОВАЛЬЧУК ЮРІЙ.
30-річний солдат, стрілець десантно-штурмової роти Юрій вбитий рашиською ордою, мужній і сміливий, до останнього подиху вірний військовій присязі та своїй країні.
Зустріч Героя відбудеться завтра, 19 липня 2023 року об 11:00год. на площі Соборності м. Берестечко, далі процесія попрямує до с.Перемиль, де проживав Герой разом з сімʼєю. Після чого траурний кортеж з тілом військовослужбовця відправиться у рідне село Вербень.
Про час прибуття похоронного кортежу у с. Вербень буде повідомлено додатково.

Чин похорону відбудеться 20 липня в с. Вербень об 11.00 годині.

Відправка автобуса, для всіх небайдужих провести в останню дорогу та віддати шану Герою України, 20 липня о 10.00 годині від відділу освіти та гуманітарної роботи Демидівської селищної ради смт Демидівка вул. Миру 21.
 
Висловлюємо щирі співчуття рідним та близьким загиблого воїна. Розділяємо разом з Вами біль втрати, сумуємо разом з Вами.
Вічна слава ГЕРОЮ!