21.06.2023 року з метою формування свідомого та поважливого ставлення до соціально позитивного способу життя з учнем Вищого професійного училища № 25 громадянином С.  проведено захід  інформаційно-просвітницької роботи з національно-патріотичного виховання учителем історії Вищого професійного училища № 25  Ігорем Макарчуком за участі начальника Дубенського районного сектору № 1 філії Державної установи «Центр пробації» у Рівненській області Володимира Федінчика.

В ході заходу учитель розповів про героїчні сторінки нашого краю та учасників цих подій, зокрема – битва під Берестечком 1651 року.

Та саму велику увагу приділено героям сучасної російсько-Української війни, нашим хоробрим воїнам, що боронять всіх нас від рашистської навали!

Учень уважно слухав та проникався даною розповіддю.

Начальник сектору                                                            Володимир ФЕДІНЧИК