Сьогодні, в ході підготовки до чергової сесії,  відбулося засідання постійної комісії селищної ради з питань земельних відносин, природокористування, прав людини, законності, депутатської діяльності, етики та регламенту під головуванням Володимира Рябонця та постійної комісії з питань бюджету, фінансів, соціально-економічного розвитку, житлово-комунального господарства, благоустрою, комунальної власності, підтримки підприємництва, майнової політики, приватизації, будівництва, архітектури, освіти та гуманітарних питань під головуванням Михайла Фінюка, на яких були розглянуті питання, що виносяться на розгляд сесії селищної ради.

Особливу увагу кожна з комісій приділила профільним питанням та внесла свої рекомендації.

За результатами обговорення з урахуванням внесених пропозицій погоджено внести з 15 проєктів рішень 13 до порядку денного чергової сесії.  Проєкт рішення про припинення шляхом ліквідації Демидівського закладу дошкільної освіти  (ясла-садок) «Сонечко» Демидівської селищної ради Рівненської області та проєкт рішення про створення Демидівського закладу дошкільної освіти (ясла-садок) «Дивосвіт» Демидівської селищної ради Рівненської області депутати вирішили не включати до порядку денного сесії.

21 червня на сесії селищної ради депутати розглядатимуть усі питання порядку денного зі змінами та доповненнями.