13 червня 2023 року у залі засідань селищної ради відбулася нарада керівників закладів загальної середньої освіти за участі селищного голови Сергія Радченка. Нараду провела начальник відділу освіти та гуманітарної роботи Олена Грицюта.

На нараді розглянуто актуальні питання діяльності закладів освіти. Зокрема, організація освітнього процесу в умовах сьогодення, виплата заробітної плати та фінансування закладів освіти, формування перспективної мережі на наступний навчальний рік, організація та проведення заходів до завершення навчального року, організація харчування у закладах освіти, ведення шкільної документації, підготовка закладів до нового навчального року. Учасники наради у ході спілкування отримали відповіді на запитання, які сприятимуть підвищенню рівня організації освітнього процесу в закладах загальної середньої освіти.