Вшануймо пам'ять Захисника!

Шановна громадо, зі скорботою повідомляємо, що сьогодні 10 червня до своєї рідної домівки востаннє повернеться військовослужбовець Дудай Богдан Олександрович.

Просимо жителів громади віддати належну шану та живим коридором зустріти нашого Захисника Богдана в смт Демидівка орієнтовно о 12:00 годині.

Далі похоронний кортеж відправиться до домівки Захисника в с. Товпижин.

Ми зобов'язані віддати належну і, на жаль, останню шану земляку, який віддав своє молоде життя за наше мирне майбутнє, за нашу Україну...

Висловлюємо щирі співчуття рідним і близьким. Нехай Бог допоможе Вам пережити страшну втрату.

Чин похорону відбудеться 11 червня в с. Товпижин о 13.00 год.

Відправка автобуса, для всіх небайдужих провести в останню дорогу та віддати шану Герою України, завтра 11 червня о 12.00 год. від відділу освіти та гуманітарної роботи Демидівської селищної ради смт Демидівка вул. Миру 21.

Вічна слава тобі, мужній Герою!

ГЕРОЇ НЕ ВМИРАЮТЬ!