БУДЕ ПРОВОДИТИСЯ  ЗБІР СМІТТЯ З 12 по 16 ЧЕРВНЯ 2023 РОКУ.

Графік вивезення:

12 червня в населених пунктах  с. Вербень, с. Пляшева, с. Острів, с. Солонів, с. Копань, с. Глибока Долина.

13 червня в населених пунктах с. Рогізне, с. Вовковиї, с. Вишневе, с. Княгинине, с. Охматків, с. Перекалі.

14 червня в населених пунктах  с. Лопавше, с. Лисин, с. Вичавки, с. Хрінники, с. Товпижин.

15 червня в населених пунктах смт Демидівка.

16 червня в населених пунктах с. Дубляни, с. Лішня, с. Рудка, с. Калинівка, с. Ільпибоки.

Вивезення побутових відходів проводиться з 08:00 год.

Прохання до жителів:

- сміття пакувати у міцні мішки або пакети та виставляти вздовж краю вулиці;

- бите скло, гострі предмети обгортати папером чи ганчірками, а тоді класти в сміттєвий пакет.

Шановні жителі Демидівської громади! Звертаємо Вашу увагу!

За відсутності договору та відсутності оплати за надані послуги – юридична чи фізична особа буде притягнута до відповідальності, згідно зі ст. 152 КУпАП – Порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, правил благоустрою територій населених пунктів, що тягнуть за собою накладення штрафу на громадян від двадцяти до вісімдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і на посадових осіб, громадян – суб'єктів підприємницької діяльності – від п'ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян. Для заключення договорів потрібно звернутись за адресою смт Демидівка, вул. Миру, буд. 35, контактний телефон: (03637) 6 – 11 – 92, Демидівське ВУЖКГ. Також жителям смт Демидівка та сіл Дубляни, Лішня можна звертатись за адресою смт Демидівка, вул. Луцька, 3 - загальний відділ апарату виконавчого комітету Демидівської селищної ради, жителям сіл Демидівської громади звертатись до провідних спеціалістів по селах за місцем проживання. При собі мати довідку про склад сім’ї.

Хочемо мати чисте селище потрібно укласти договір з комунальним підприємством і вчасно розраховуватися за вивіз сміття.