Творчі здобутки вихованців Демидівського  Будинку творчості школярів Демидівської селищної ради

З 17 до 31 квітня 2023 року навчально-методичним центром естетичного виховання учнів професійно-технічних навчальних закладів у Рівненській області був проведений ІІ етап обласного конкурсу з декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва «ЗНАЙ І ЛЮБИ СВІЙ КРАЙ», в якому взяти активну участь і вихованці Демидівського Будинку творчості школярів Демидівської селищної ради.

На конкурс надійшло 349 робіт учнів закладів загальної середньої та позашкільної освіти області, серед них 10 робіт представили вихованці нашого закладу.

На підставі рішення журі визнано переможцями і нагороджено дипломами Навчально-методичного центру естетичного виховання учнів професійно-технічних навчальних закладів у Рівненській області учнів закладів загальної середньої та позашкільної освіти за напрямами:

•
  •                                                      «Художнє різьблення по дереву»

САЛІЙЧУКА Дмитрія, вихованця гуртка «Художня обробка деревини», керівник                       Василь Салійчук (ІІІ місце);

•                                                                     «В’язання шпицями, гачком»

ДАНИЛЮК Софію, вихованку гуртка «В’язання гачком», керівник Алла Князь (ІІ                       місце);

• «Витинання»

РЯСКУ Ярослава, вихованця гуртка «Паперопластика», керівник Ірина Ряска  (ІІІ місце);

•  «Художня вишивка»

ВОЛЯНЮК Вероніку, вихованку гуртка «Народна вишивка», керівник Галина Туровська (І місце);

• «Бісероплетіння»

ШКАРБУЛЬ Мілану, вихованку гуртка бісероплетіння «Намистинка», керівник Жанна Максимюк (ІІІ місце);

• «Паперова пластика, оригамі»

КОХАНЮК Ольгу, вихованку гуртка «Паперопластика», керівник Ірина Ряска (ІІ місце).

• Художнє плетіння, ткацтво»

МІСЮКА Назара, вихованця гуртка «Плетення на рамках», керівник Марія Салійчук (І місце);

Також, дві роботи наших гуртківців представлені на Всеукраїнську виставку – конкурс образотворчого та декоративно-ужиткового мистецтва «ЗНАЙ І ЛЮБИ СВІЙ КРАЙ» у м. Київ.

Бажаємо вихованцям нових перемог !!!