На превеликий жаль, війна забирає відважних і відданих синів України.

25 травня у Вовковиївському ліцеї відкрили пам’ятні дошки одразу п’ятьом загиблим захисникам, які віддали своє життя у війні з московським агресором за свободу, незалежність та територіальну цілісність України - Артуру Глинському, Олександру Теленському, Степану Ковалюку, Петру Кухаруку, Володимиру Дяченку.

На заході були присутні рідні, друзі загиблих, селищний голова Сергій Радченко, начальник відділу з питань розвитку громад та територій виконавчого апарату Рівненської обласної ради Олександр Дехтярчук, педагоги, учнівська молодь, односельці.

Зі словами скорботи, вдячності та шани до присутніх звернувся селищний голова Сергій Радченко, зазначивши, що хоробрі вчинки Героїв завжди житимуть у пам’яті всієї громади.

Право відкрити меморіальні дошки пам’яті було надано рідним загиблих воїнів.

Освятив дошки пам’яті священнослужитель Свято-Хресто-Воздвиженського храму Православної Церкви України села Вовковиї Микола Іваник. Всі присутні на заході вшанували пам’ять загиблих хвилиною мовчання та покладанням квітів до меморіальних дошок.

Наш обов‘язок - назавжди зберегти пам‘ять про їхній жертовний подвиг.

Вічна пам’ять Героям-захисникам, які віддали своє життя за світле майбутнє нашої Батьківщини!