Надходження за спеціальне використання водних об`єктів на Дубенщині склали понад 549 тис гривень

Упродовж січня-квітня 2023 року підприємства Дубенського району, що у своїй діяльності використовують водні об`єкти, спрямували до бюджетів 549,2 тис гривень рентної плати за спеціальне використання води. Порівняно з відповідним періодом минулого року, надходження даного платежу зросли на 267,4 тис гривень

Із загальної суми даного податку до державного бюджету платники перерахували 302,1 тис гривень, що перевищує минулорічні показники на 147,1 тис гривень.

 

Місцеві скарбниці отримали 247,1 тис гривень плати за спеціальне використання води. Цей показник збільшився на 120,3 тис гривень. порівняно з аналогічним періодом минулого року.

 

Нагадаємо, що платниками рентної плати за спеціальне використання води є суб’єкти господарської діяльності незалежно від форми власності, а також фізичні особи – підприємці, які використовують воду, отриману шляхом забору води з водних об’єктів (первинні водокористувачі) та/або від первинних або інших водокористувачів (вторинні водокористувачі), та використовують воду для потреб гідроенергетики, водного транспорту і рибництва.

Рентна плата за спеціальне використання води сплачується водокористувачами за фактичний обсяг води, який вони використали.

 

Спілкуйся з Податковою службою дистанційно за допомогою сервісу «InfoTAX»