Землевласники Демидівської та Боремельської громад сплатили майже 2,9 млн грн земельного податку

За січень-квітень 2023 року платники податків Демидівської та Боремельської громад перерахували до місцевих бюджетів громад 2884 тис гривень плати за землю.

Зокрема, внесок юридичних осіб за підсумками січня-квітня 2023 року становить – 2371 тис гривень плати за землю, фізичні особи поповнили скарбниці місцевих громад, сплативши 513 тис гривень земельної плати.

Звертаємо увагу, що платники податків мають можливість самостійно провести звірку щодо розрахунків з бюджетом через Електронний кабінет. Щоб стати користувачем електронних сервісів ДПС треба отримати електронний цифровий підпис, зареєструватися на вебпорталі ДПС і в будь-який зручний час переглядати інформацію щодо нарахування та сплати податків із персонального комп’ютера чи гаджета.

Інформацію щодо нарахованих податкових зобов’язань також можна отримати у Центрі обслуговування платників Демидівської ДПІ.

Спілкуйся з Податковою службою дистанційно за допомогою сервісу «InfoTAX»