Інформаційне повідомлення

про передачу в оренду без проведення аукціону нерухомого майна комунальної власності територіальної громади в особі Демидівської селищної ради включеного до переліку другого типу

Керуючись  Законом України «Про оренду державного та комунального майна», відповідно до Порядку передачі в оренду державного та комунального майна, рішення сесії Демидівської селищної ради від 12.11.2021 р. №1510 «Про внесення змін до рішення Демидівської селищної ради від 30 березня 2021 року №481 «Про оренду майна комунальної власності територіальної громади в особі Демидівської селищної ради», прийнято рішення виконавчого комітету Демидівської селищної ради від 05.05.2023 року №1015  «Про передачу в оренду  об’єкта нерухомого майна комунальної власності територіальної громади в особі Демидівської селищної ради - частини нежитлової  будівлі розташованої на першому поверсі адміністративного будинку,  за  адресою провулок Новий, будинок 2, селище Демидівка, Дубенський район, Рівненська область, 35220».

Потенційний об’єкт оренди:  облікується на балансі відділу освіти та гуманітарної роботи Демидівської селищної ради, загальна площа  54.2 кв.м,  термін оренди 5 років, цільове використання  – розміщення робочого кабінету та архівного сховища комунальної установи «Трудовий архів Демидівської селищної ради», передача в оренду – без проведення аукціону.

Інформація пов’язана з даним повідомленням знаходиться за посиланням

Ідентифікатор RGL001-UA-20230511-70876

ID 645cb4222d525688039bccb8