Громади Дубенського району отримали в розпорядження 26,7 млн гривень плати за землю

Протягом січня-квітня 2023 року місцеві бюджети Дубенського району  отримали 26,7 млн гривень плати за землю. Цьогорічні показники земельного податку перевищили надходження  минулого року на 6 млн гривень.

Свій вагомий внесок у наповнення казни внесли підприємства району – 22,6 млн гривень, а завдяки фізичним особам, котрі мають у власності чи користуються землею, місцеві бюджети громад  Дубенського району отримали  4,1 млн гривень земельного податку.

Цього року у формуванні місцевих бюджетів за показником найбільших надходжень плата за землю посідає третє місце, поступившись лише податку на доходи фізичних осіб та єдиному податку.

Найбільші надходження земельного податку сплачено платниками Радивилівщини -7,3 млн гривень, землекористувачі м. Дубно поповнили місцевий бюджет  на 6 млн гривень.

Звертаємо увагу, що платники податків мають можливість самостійно провести звірку щодо розрахунків з бюджетом через Електронний кабінет. Щоб стати користувачем електронних сервісів ДПС треба отримати електронний цифровий підпис, зареєструватися на вебпорталі ДПС і в будь-який зручний час переглядати інформацію щодо нарахування та сплати податків з персонального комп’ютера чи гаджета.

Інформацію щодо нарахованих податкових зобов’язань також можна отримати у Центрах обслуговування платників, що діють при державних податкових інспекціях Дубенського району.

Спілкуйся з Податковою службою дистанційно за допомогою сервісу «InfoTAX»