Фото без опису

 

 

Мешканці Демидівської та Боремельської громад сплатили майже 12 млн грн податку на доходи фізичних осіб

За підсумками першого кварталу 2023 року з легальних доходів мешканців Демидівської та Боремельської громад до бюджетів усіх рівнів сплачено 11,8 млн гривень ПДФО.

Із загальної суми даного податку місцеві скарбниці отримали 9,3 млн гривень. До державного бюджету платники перерахували 2,5 млн гривень податку на доходи фізичних осіб..

Стабільність надходжень ПДФО, як і всіх податкових платежів – особливо важлива для державного бюджету та територіальних громад у період протидії загарбникам.

 

Зважаючи на воєнну ситуацію, податківці нагадують про необхідність дотримання вимог трудового законодавства щодо офіційного оформлення працівників, своєчасної та повної виплати заробітної плати на рівні встановленого законодавством, неприпустимості її виплати у  “конвертах”, адже від цього залежить фінансування обороноздатності держави, підтримка ЗСУ в цілому, суттєва матеріальна допомога соціальній сфері та громадянам, постраждалим від війни.

 

Нагадаємо, що триває кампанія декларування доходів громадян, отриманих у 2022 році, в рамках якої  громадяни, котрі отримали доходи, з яких торік  не сплачено податок на доходи фізичних осіб та військовий збір, мають подати Річну податкову декларацію про доходи в строк до 1 травня 2023 року

 

 

Спілкуйся з Податковою службою дистанційно за допомогою сервісу «InfoTAX»