Великдень найбільше християнське свято, яке однаково подобається як дітям, так і дорослим. 17 квітня в КЗ «Будинок культури» відбувся захід "Христос Воскрес! Радійте всі дорослі й діти" для дітей громади. До організації якого долучилися КЗ «Будинок культури», КЗ «Центральна бібліотека» КЗ «Мистецька школа»,  Демидівський Будинок Творчості Школярів.

У ході дійства діти знайомилися з народними традиціями та історією виникнення свята, історією виникнення писанкарства,  різними техніками виготовлення писанки та великодніх композицій. Взяли участь в цікавих конкурсах, іграх, розвагах і вікторинах, також переглянули мультик Христове Воскресіння та ознайомилися з виставковими композиціями. Після завершення заходу всі охочі мали змогу сфотографуватися біля святкової фотозони «Сяйво Великодньої писанки»

Нехай це величне свято наповнить серця світлими почуттями надії і любові, дарує мир та добро, наближає до перемоги.

Христос Воскрес!

Воістину Воскрес!